Thursday, October 19, 2017
http://www.zoofirma.ru/

Якщо децентралізація - це добровільне об'єднання громад, то воно мусить бути добровільним.

30 квітня на Прикарпатті відбулися вибори до Олешанської об’єднаної територіальної громади, проте мешканці деяких сіл не захотіли ставати частиною даної ОТГ.

Так вже через два дні - 2 травня в селі Долина відбулися загальні збори мешканців, які одностайно прийняли рішення про неприєднання . Вони вимагають внесення змін до «Перспективного плану формування територій громад області» та звернулися до Президента України, Прем’єр-міністра та Голови Верховної Ради врегулювати ситуацію та вжити заходів щодо виходу села з Олешанської об’єднаної територіальної громади. Тим більше, що законодавство передбачає, що «територіальні громади села, селища, міста, що добровільно об’єдналися в одну територіальну громаду, можуть вийти із складу об’єднаної територіальної громади»…

Це ще раз доказує, що пропозиції щодо об'єднання територіальних громад, розроблені обласною державною адміністрацією, не сприймаються більшістю місцевого населення.

Нагадаємо, що Івано-Франківська облрада в грудні минулого року підтримала громаду села Устерік через подібний інцидент з Білоберізькою ОТГ.

http://www.zoofirma.ru/

Підпишіться на наш відеоканал

Підписавшись на наш відеоканал, Ви першими будете отримувати гарячі відео новини.

Зможете коментувати відеоролики, ділитися ними і обговоювати.

http://www.zoofirma.ru/
http://www.zoofirma.ru/