Thursday, October 19, 2017
http://www.zoofirma.ru/

Це міська лікарня міста Бурштин, що на Прикарпатті. Від побаченого можна оторопіти: обдерті стіни, матраци 70-тих років, які розкладаються від того, що ні разу не були заміненими. Повна відсутність медикаментів, застаріле діагностичне обладнання. Пацієнти змушені навіть нашатирний спирт купувати за власний кошт. Миючі засоби і побутову хімію у відділення постачають  медсестри і санітарки за рахунок власної зарплати.

Інакше - "головний вижене з роботи. А сам він краде все і навіть це. От недавно будинок в Німеччині купив..." 

Не в змозі терпіти таке свавілля керівництва щодо працівників закладу та неприпустиме ставлення до пацієнтів, мешканці Бурштина звернулися за допомогою до голови Івано-Франківської обласної організації Радикальної партії Олега Ляшка - Миколи Басараба. Який разом з депутатами Верховної Ради України Ігорем Мосійчуком та Андрієм Лозовим завітали в це містечко. Приїзд нардепів був неочікуваним, проте головний лікар Сергій Сопільняк встиг втекти нібито на колегію в Івано-Франківськ, з якої він вже не повернувся.

Але, зі слів депутатів "від покарання за доведення медичного закладу до БОМжацького стану Сопільняк не втече". Будуть підготовлені відповідні депутатські запити, згідно яких прийдеться відповісти за всі злочинні дії. 

DSC 0521

DSC 0534DSC 0541DSC 0460

http://www.zoofirma.ru/

Підпишіться на наш відеоканал

Підписавшись на наш відеоканал, Ви першими будете отримувати гарячі відео новини.

Зможете коментувати відеоролики, ділитися ними і обговоювати.

http://www.zoofirma.ru/
http://www.zoofirma.ru/