Таке мило можна використовувати в догляді за собою, кажуть дослідники

У супермаркетах можна знайти величезну кількість різноманітних миючих засобів. Але, як правило, виробники ставлять на такі товари дуже високі ціни. Це відбувається через те, що майже всю побутову хімію в Україну імпортують з інших країн, тому значна частина товару – це плата за його транспортування. Цікаво, що недавні дослідження вчених з США показали, що господарське мило, яке так люблять наші бабусі нічим не гірше, а навпаки навіть краще за інші засоби.

Виявилося, що цей миючий засіб корисний не тільки для прибирання будинку і може не просто допомогти позбутися від неприємних плям на одязі, але допомогти в лікування і підтримці краси. Тести довели, що господарське мило усуває зморшки і нежить, а значить, буде особливо корисним господаркам, які стежать за своїм здоров'ям і зовнішнім виглядом.

Наразі після появи гелів для душу та рідких кремів для миття рук мило було незаслужено забуте. Тим часом, воно набагато корисніше, ніж вважалося раніше і може допомогти жінкам справитися зі зморшками, нежиттю та іншими проблемами.

Так, вчені говорять, що господарське мило може стати справжнім порятунком для тих, у кого жирне волосся. Якщо мити голову не дорогими шампунями, а простим господарським милом, то вже скоро можна позбутися від цієї проблеми, оскільки мило дозволить нормалізувати процеси і привести до того, що волосся стане нормальної жирності. Правда, для щоденного догляду мило не підійде, але раз в тиждень ним користуватися можна і ефект не змусить себе чекати.

Обробка милом шкіри після гоління дозволить усунути виникле подразнення. А якщо два рази на тиждень вмиватися господарським милом, то можна підтримати шкіру молодою і пружною набагато довше, ніж якщо не доглядати таким чином. Якщо використовувати цей сорт мила при банних процедурах, тоді можна досягти прекрасного очищення пір.

Крім того, мило допоможе при синцях, набряках і опіках. Всі ці проблеми можна перемогти за допомогою звичайного господарського мила.

найсвіжіше

Ми зичимо себе в природи.

грудня 16, 2017

У Франківську міністр культури презентував "Словник музичних термінів"

листопада 11, 2017

В Івано-Франківську помер відомий краєзнавець, зв'язковий УПА Василь Юрійович Гук.

листопада 11, 2017

У Фізико- техніному ліцеї проходять тренінги з надання першої медичної допомоги

листопада 11, 2017

Польща цьогоріч видасть українцям близько мільйона робочих віз

листопада 05, 2017

Патрульні спіймали нетверезим за кермом керівника слідства смертельної ДТП за участі Зайцевої

листопада 05, 2017

Які продукти додати в свій раціон в листопаді: корисний список

листопада 05, 2017

Екс-міліціонер Ільницький вимагає з патрульного мільйон моральної шкоди за зламаний мізинець

листопада 03, 2017

У Франківську налічується понад 150 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківських прав

листопада 03, 2017

Про Листопадовий Здвиг і ліцейний подвиг (фотофакт)

листопада 02, 2017
http://www.zoofirma.ru/

Підпишіться на наш відеоканал

Підписавшись на наш відеоканал, Ви першими будете отримувати гарячі відео новини.

Зможете коментувати відеоролики, ділитися ними і обговоювати.

http://www.zoofirma.ru/
http://www.zoofirma.ru/