Wednesday, October 18, 2017
http://www.zoofirma.ru/

Таке мило можна використовувати в догляді за собою, кажуть дослідники

У супермаркетах можна знайти величезну кількість різноманітних миючих засобів. Але, як правило, виробники ставлять на такі товари дуже високі ціни. Це відбувається через те, що майже всю побутову хімію в Україну імпортують з інших країн, тому значна частина товару – це плата за його транспортування. Цікаво, що недавні дослідження вчених з США показали, що господарське мило, яке так люблять наші бабусі нічим не гірше, а навпаки навіть краще за інші засоби.

Виявилося, що цей миючий засіб корисний не тільки для прибирання будинку і може не просто допомогти позбутися від неприємних плям на одязі, але допомогти в лікування і підтримці краси. Тести довели, що господарське мило усуває зморшки і нежить, а значить, буде особливо корисним господаркам, які стежать за своїм здоров'ям і зовнішнім виглядом.

Наразі після появи гелів для душу та рідких кремів для миття рук мило було незаслужено забуте. Тим часом, воно набагато корисніше, ніж вважалося раніше і може допомогти жінкам справитися зі зморшками, нежиттю та іншими проблемами.

Так, вчені говорять, що господарське мило може стати справжнім порятунком для тих, у кого жирне волосся. Якщо мити голову не дорогими шампунями, а простим господарським милом, то вже скоро можна позбутися від цієї проблеми, оскільки мило дозволить нормалізувати процеси і привести до того, що волосся стане нормальної жирності. Правда, для щоденного догляду мило не підійде, але раз в тиждень ним користуватися можна і ефект не змусить себе чекати.

Обробка милом шкіри після гоління дозволить усунути виникле подразнення. А якщо два рази на тиждень вмиватися господарським милом, то можна підтримати шкіру молодою і пружною набагато довше, ніж якщо не доглядати таким чином. Якщо використовувати цей сорт мила при банних процедурах, тоді можна досягти прекрасного очищення пір.

Крім того, мило допоможе при синцях, набряках і опіках. Всі ці проблеми можна перемогти за допомогою звичайного господарського мила.

http://www.zoofirma.ru/

Підпишіться на наш відеоканал

Підписавшись на наш відеоканал, Ви першими будете отримувати гарячі відео новини.

Зможете коментувати відеоролики, ділитися ними і обговоювати.

http://www.zoofirma.ru/
http://www.zoofirma.ru/